AT YARIŞI TAHMİN MERKEZİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AT YARIŞI TAHMİN MERKEZİ

TJK-AT YARIŞI TAHMİN-MUHTEMELLER-TJKTV-OYUN-SOHBET

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WIN RIVER WIN VE VİDEOLARI

YazarMesaj
Admin
Admin

WIN RIVER WIN VE VİDEOLARI Empty
MesajKonu: WIN RIVER WIN VE VİDEOLARI   WIN RIVER WIN VE VİDEOLARI EmptySalı Şub. 03, 2009 10:09 pm

4.türk atçılığının başarılı safkanı “win river win (virginia rapids - thirty zip)” dubai’de göğsümüzü kabarttı. “win river win” jokeyi james spencer ile çok güzel bir yarış sonunda 1.49.99'luk bir derece yaparak koşuyu kazandı. yıldırım gelgin’ in sahibi olduğu safkanımız 1800 m. kum pistteki koşuyu (handikap) kazanarak türk atçılığının uluslararası arenadaki gücünü gösterdi.

yarış sonrası yapılan ödül töreninde kupayı levent gelgin alırken, antrenör cemal kurt ile jokey james spencer’a da birer plaket verildi.

ödül töreni sonrası levent gelgin “çok heyecanlandım. atımdan çok emindim. yalnız starta girerken yaptığı huysuzluk yüzünden çok endişelendim. neyse ki çabuk atlattı ve kazandı” dedi. gelgin ayrıca “geçen sene “ribella” ile yakaladığımız başarının tesadüfi olmadığını gösterdik, çok mutluyum, devamı gelecek” diye konuştu.

jokey james spencer ise ödül töreni sonrası “win river win çok güçlü bir at. yarış sırasında yaptığım her hareketime tepki verdi. çok akıllı ve güçlü bir at” dedi. spencer ayrıca yarışın son metrelerinde 16 nolu “dubai honor” ın jokeyi ted dunkan’ın kendisine "bye bye" dediğini ve win river win'in sanki onu anlamış gibi cevap vererek, güçlü sprinti ile zafere ulaştığını sözlerine ekledi.

türkiye’de “win river win”a binen usta jokey süleyman akdı ise : “atımız çok akıllı bir at. son düzlükte kendi kendine "ben bu atları geçip kazanırım" dedi ve kendini gösterdi”şeklinde konuştu. akdı ayrıca “win river win” in çok kaliteli bir safkan olduğunu türkiye’de harcandığını ve yerinin uluslararası arenalar olduğunu belirtti.

koşunun diğer sıralaması ise şöyle oldu;

2. dubai honor (gb)
highest honor (fr) - lovely noor (usa) by fappiano (usa)
at sahibi: sh saeed bin mohd al maktoum
antrenör: d. watson
jokey: p.dobbs

3. curule (usa)
go for gin (usa) - reservation (usa) by cryptoclearance (usa)
at sahibi: sh saeed bin maktoum al maktoum
jokey: g. birrer

4. parasol (ire)
go for gin (usa) - reservation (usa) by cryptoclearance (usa)
at sahibi: halling (usa) - bunting (gb) by shaadi (usa)
jokey: k. manning

DUBAİDE 2.KALDIĞI YARIŞ

DUBAİDE KAZANDIĞI YARIŞ
http://tjkcilar.hareketforum.com

WIN RIVER WIN VE VİDEOLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DİNYEPER VE VİDEOLARI
» WOLF'S SON VE VİDEOLARI
» YAVUZHAN VE VİDEOLARI